Profesyonel E-Ticaret Sitesi

Değişen ticaret  ile internet üzerinden satış ve mağaza açma fikri bir çok girişimci ve işletmecinin gündemindedir.
Türkiye sanal ticareti yıllık 35 milyar TL’yi bulan hacmi ile sürekli bir büyüme kaydediyor. E-ticaret siteleri üzerinden ise 10 milyar TL ve üzeri alışveriş gerçekleştiriliyor. İnternet , gerek toplumun her kesimi tarafından kullanılması ve gerekse her türlü sosyal ve ticari faaliyetin yapılabilirliğine izin vermesi açısından yeni  e-iş fikirleri  olanak tanımaktadır.

Mobil ve Tablet Uyumlu

Asre Digital olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında İstenilen e-ticaret projesi ve online mağaza sistemi analize edilmekte, projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmektedir.

E- iş süreçlerinizde hedef kitlenize doğru mesajı iletebilmek için Asre Digital size ihtiyacınız olan e-ticaret danışmanlık hizmetini  sağlamaktadır.

Gelişmiş ve Güvenli Altyapı

Ürün ve hizmetlerin internet üzerinde online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi, sunulması, satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok kolaylaşmıştır.

Online ticarete adım atma kararınız ile birlikte e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeğimiz ;  Site trafiği, site güvenliği , online ödeme sistemleri , dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri , SEO,  sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmaz ise olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır.

Gelişmiş Ödeme ve Kargo Seçenekleri

Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız, günlerce uğraşarak ortaya çıkardığınız web siteniz size artı değerler katmalıdır, kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Aksi halde adres gösteren bir sayfadan öteye gidemez. Biz size, sitenizi kendinizin veya yetkilendireceğiniz bir personelin değiştirebilmesi avantajını da isterseniz veriyoruz. Şifreli yönetici sayfaları ile sürekli olarak güncelliğinizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz bunu sizin için biz de yapabiliriz.